5 listopada 2016

WIELKIE UZNANIE DLA MAŁŻONKI PANA TEOFILA LENARTOWICZA !Poniższy post, nie jest o tematyce lotniczej, ale dotyczy osiągnięć małżonki Pana Teofila Lenartowicza wielkiego znawcy tematyki lotniczej związanej z miastem Mielec. 
Moje gratulacje !

Medal dla mojej żonyMedal Lidii Lenartowicz za działalność na rzecz Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej

          Z wielką satysfakcją pragnę się pochwalić, że mojej żonie Lidii Patorskiej Lenartowicz wręczono medal za działalność na rzecz DIA. Uroczysta Gala odbyła się w niedzielę 23 października br. w wypełnionej po brzegi sali koncertowej Polskiego Radia we Wrocławiu.  Gala związana była z 25-leciem powstania Samorządu Aptekarskiego na Dolnym Śląsku.

           

  Powyżej na zdjęciu prezes Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej mgr Paweł Łukasiński


Jubileuszową Galę zagaił prezes DIA mgr Paweł Łukasiński. W krótkim wystąpieniu zwięźle omówił działalność DIA, kilkakrotnie podkreślając, że niestety nie udało się wszystkich założeń zrealizować. Następnie również zwięźle wypowiedziało się kilkoro zaproszonych gości. Podkreślić należy, że wystąpienie prezesa i gości, choć niedługie to jednak precyzyjne tak, że nie znudziły licznie przybyłych gości.
 W kolejnym punkcie uroczystości przystąpiono do wręczania medali wywołując zasłużonych i partiami wręczając medale z dyplomem, załączonym kwiatkiem i składając gratulacje.      Trzecia otrzymująca nagrodę to Lidka

Z kwiatami w rękach to Lidka

Lidka otrzymuje nagrodę

Trzecia z obdarowywanych to Lidka

 Druga to Lidka

                 Za jakie zasługi moja wspaniała żona otrzymała ów medal, najlepiej wyjaśni załączony poniżej medal i podziękowanie ujęte w dyplomie.            Uroczystość XXV-cia uświetniła znakomita orkiestra „OBLIGATO” i dwójka światowej sławy solistów nagradzanych licznymi oklaskami.
Podkreślić należy, że śpiewane stare pieśni rozczulały do łez. Efektu dodawała wspaniała orkiestra i świetna akustyka sali Wrocławskiego Polskiego Radia.


 Dokładny program artystycznej części XXV-cia najlepiej przedstawi załączony poniżej plakat.

            Po skończonej Gali Jubileuszu, przy kawie, napitkach i zakąskach, odbywały się przyjacielskie rozmowy znajomych.

            ”I ja tam byłem, miód i wino piłem”, wraz ze swoją znakomitą małżonką.

Teofil Lenartowicz
Wrocław, dnia 4 listopada 2016